Kýr úradoval po obrátke, juniori zmietli Koltu za polhodinku. Čechy – Gbelce 0:2, Jatov – Jasová 0:8 - VII. LIGA MEVA

• Kategória: Štruktúra ObFZ
  • Uverejnené pondelok, 03. október 2016, 09:37
  • Napísal: Marián Dragúň
  • Prečítané: 846x

abab-tvrdosovce b - sturovo b 008

Zo zápasu Tvrdošovce B - Štúrovo B (2:1) s číslom 7 strelec prvého gólu domácich Silveszter Haluza. Foto md

V sobotu sa hrali tri zápasy „dvojky“. V súboji druhého s tretím si „béčko“ Tvrdošoviec doma poradilo so Štúrovom B najtesnejšie 2:1 (o zápase píšeme na inom mieste) a zostalo na striebornom stupienku. Tretí sú už juniori Šurian, ktorí zdolali na vlastnom trávniku tabuľkového suseda Koltu presvedčivo 4:1, keď všetky góly padli v prvom polčase. Stále iba jedno víťazstvo majú na svojom konte Čechy, ktoré doma prehrali s Gbelcami (0:2).

V nedeľu potom potrápili Bruty doma prvý Veľký Kýr v prvom polčase, keď líder šiel do vedenia 0:1 až v 44. minúte z pokutového kopu. Bruty po obrátke ešte znížili na 1:2, no gól 17-ročného Martina Bátoru (1:3) v 55. minúte prakticky pochoval nádeje domácich a zápas jasne ovládol favorit (1:7). V stretnutí Strekov – Radava sa diváci gólu nedočkali a body sa delili. Strekovčania sa tak dostali v tabuľke pravdy na mínus dva body, Radava získala zo svojich 8 bodov až 4 vonku. Posledný Jatov schytal debakel od Jasovčanov na vlastnom ihrisku (0:8), keď až štyri góly mu dal Lukáš Tárnik.

VII. LIGA MEVA OBFZ NOVÉ ZÁMKY - 9. kolo:

*Bruty – Veľký Kýr 1:7 (0:1)

Góly: J. Farkaš – B. Bátora 2, A. Balog (11 m), D. Prešinský, M. Bátora, S. Janík, D. Kreitš.

*TVRDOŠOVCE B – ŠTÚROVO B 2:1 (1:1)

Góly: S. Haluza, V. Veres – Z. Kovács (11 m).

*Šurany jun. – Kolta 4:1 (4:1)

Góly: M. Skačan, D. Žigrai – R. Martišek.

*Strekov – Radava 0:0

*Čechy Gbelce 0:2 (0:0)

Góly: R. Dolák, A. Barus.

*Jatov – Jasová 0:8 (0:5)

Góly: L. Tárnik 4 (2 z 11 m), J. Mihaliček 2, F. Kršák, Ľ. Oslanec.