S plným ziskom už iba Zemné a Bánov, bez bodov už len Vlkas a Svodín - VI. LIGA MEVA

• Uverejnené nedeľa, 28. august 2016, 20:52
  • Prečítané: 1956x

a-rasttislavice - travnica 006Štvrté kolo najvyššej oblastnej súťaže prinieslo v ôsmich zápasoch štyri víťazstvá domácich, tri hostí a jednu remízu. V sobotu si poradila Podhájska B doma v Pozbe s Michalčanmi po výsledku 3:0, pričom domáci nechali v prvom polčase sedieť na lavičke útočný dvojzáprah Kovácsovcov. V šlágri kola uštedril Bánov Lipovej prvú prehru (3:0) a sám nestratil ešte ani bod. Bez straty čo i len bodu tak zostali už iba dva tímy, okrem expiatoligového Bánova ešte aj Zemné, ktoré dokázalo vyhrať aj v Semerove (1:3).

V susedskom derby zdolali Úľany najtesnejšie 1:0 Mojzesovčanov, no v ďalšom súboji susedov vyšiel opäť úplne naprázdno doma Vlkas s Hulom (1:4), nezískal ešte ani bod a je už posledný. Bez bodov je stále aj Svodín, ktorý prehral vysoko 5:0 v Dolnom Ohaji. Vôbec prvý bod získal Černík, ktorý doma s Mužlou (1:1) prehrával po góle maďarského legionára Csabu Dériho. Lukáš Kanás potom rýchlo vyrovnal, no v poslednej minúte nepremenil pokutový kop. Nefutbalový výsledok sa zrodil v Rastislaviciach, ktoré po nefutbalovom výkone prehrali na vlastnom ihrisku s Trávnicou (4:11), pričom diváci videli rekordných 15 gólov, ale aj pomerne nezaujímavý zápas.

VI. LIGA MEVA OBFZ NOVÉ ZÁMKY - 4. kolo:

*Bánov – Lipová 3:0 (2:0)

Góly: 11. D. Brezík, 45. M. Šimunek, 50. J. Bobák.

*Semerovo – Zemné 1:3 (0:1)

Góly: 67. R. Koromház – 41. a 55. M. Gašparík ml., 90. J. Salay.

ľany – Mojzesovo 1:0 (0:0)

Góly: 60. M. Kosiba.

*Vlkas – Hul 1:4 (0:2)

Góly: 66. M. Polák – 1. a 76. F. Smiešmy, 37. a 49. M. Pekarík.

*Dolný Ohaj – Svodín 5:0 (4:0)

Góly: 47. (11 m) a 48. J. Hatala, 6. J. Pétery, 11. M. Turan, 12. L. Slobodník.

*Černík – Mužla 1:1 (1:1)

Góly: 35. L. Kanás – 29. Cs. Déri ml.

*Rastislavice – Trávnica 4:11 (2:5)

Góly: 43. J. Arpáš, 45. P. Lábsky, 52. M. Janšík, 88. vlastný (I. Bacho) – 9. a 73. P. Gál, 10. a 49. M. Macek, 15., 62. a 64. K. Šebík, 31., 36. (11 m) a 76. (11 m) M. Mach, 90. A. Szabó.

*Podhájska B/Pozba – Michal 3:0 (1:0)

Góly: 37. vlastný (Mat. Oškerský), 76. Rom. Kovács, 81. M. Lipták.

NAJLEPŠÍ STRELCI PO 4. KOLE:

7 - Daniel Dobrý (ZEMNÉ), 6 - Marek Šimunek (BÁNOV), 4 – Zoltán Sebestyéni (ZEMNÉ), Tomáš Pristač (SEMEROVO), Róbert Kovács (PODHÁJSKA B), Martin Mach (TRÁVNICA), Marcel Gašparík ml. (ZEMNÉ), 3 – Jaroslav Bobák (BÁNOV), Miroslav Macek (TRÁVNICA), Karol Šebík (TRÁVNICA).

(MD)

Na snímke:

V zápase Rastislavice – Trávnica padlo rekordných 15 gólov. Vľavo domáci Miroslav Kováč s kapitánom Trávnice Tomášom Menčíkom. Foto md

Čoskoro prinesieme návrat i komentár k zápasu Rastislavice – Trávnica.