Líder Veľký Kýr naďalej bez straty, „béčko“ Štúrova dalo deväť gólov - VII. LIGA MEVA

• Uverejnené pondelok, 12. september 2016, 08:33
  • Prečítané: 1892x

aa-7

Jasová (v modrom) vyšla doma naprázdno a má iba štyri body. Foto md

Šieste kolo rozohrali v sobotu zápasmi v Tvrdošovciach, kde prehrali Čechy s tamojším „béčkom“ 2:1 a v Náne. kde zvíťazil Strekov (2:3), ktorý otočil z 2:0 a víťazný gól dal štyri minúty pred koncom.

V nedeľu si potom Kolta poradila doma s Maňou (3:0), keď o výsledku rozhodla za pol hodinu hry. „Béčko“ Štúrova rozdrvilo Jatov výsledkom 9:0, pričom päť gólov mu dal Peter Molnár, ktorý hral ešte na jar za piatoligovú Podhájsku. Juniorka Šurian vyhrala v Jasovej 2:3 gólom v poslednej minúte zápasu, pritom všetky svoje štyri víťazstvá zaknihovala rovnakým pomerom 2:3. V súboji tabuľkových susedov zdolali Gbelce hladko 3:0 Bruty. Líder Veľký Kýr hral v Radave a o jeho najtesnejšom víťazstve 0:1 rozhodol gól v 71. minúte. Kýrania tak zostávajú – ako jediní – bez straty čo i len bodu.

VII. LIGA MEVA OBFZ NOVÉ ZÁMKY - 6. kolo:

*Radava – Veľký Kýr 0:1 (0:0)

Góly: 71. A. Balog.

*Tvrdošovce B – Čechy 2:1 (2:0)

Góly: 10. P. Máté, 21. I. Lakatoš – 53. vlastný (R. Mikláš).

*Kolta – Maňa 3:0 (3:0)

Góly: 5. P. Laktiš, 13. P. Ondrejka, 33. P. Szlávik.

*Štúrovo B – Jatov 9:0 (5:0)

Góly: P. Molnár 5, Z. Kovács, A. Urbán 2, Š. Tárnik.

*Jasová – Šurany jun. 2:3 (1:1)

Góly: 10. L. Tárnik, 66. J. Mihaliček – 16. A. Olvecký, 75. M. Skačan, 90. D. Žigrai.

*Nána – Strekov 2:3 (2:1)

Góly: 14., 25. N. Golán – 43. B. Szabó, 57. A. Benko, 86. G. Miták.

*Gbelce – Bruty 3:0 (1:0)

Góly: 11. Z. Szököl, 51. Z. Olvecký, 53. H. Gašpar.