V „dvojke“ nič nové: Kýr valcuje ďalej. Maňa otočila v Radave, Kolta zabrala po obrátke - VII. LIGA MEVA

• Uverejnené pondelok, 24. október 2016, 09:22
  • Prečítané: 1972x

a-7-mana - jasova mp

Maňa (v čiernom) otočila vývoj v Radave a vyhrala 1:2, Jasová (v červenom) pripravila tretiu prehru béčku Tvrdošoviec (2:0). Foto mp

Predposledné jesenné kolo sa hralo kompletne v nedeľu. Súboj vlaňajších šiestoligistov vyznel podľa očakávania jasne v prospech Veľkého Kýra, ktorý strelil Čechám na vlastnom trávniku poltucet gólov (6:2) a bezpečne vedie tabuľku.

Juniorka Šurian uspela v Jatove (0:2), keď oba góly padli po zmene strán. Jasová pripravila tretiu prehru béčku Tvrdošoviec (2:0), ktoré skolil dvoma gólmi Matej Šimon. Štúrovo B doviezlo všetky body z neďalekých Gbeliec (1:3), kde viedlo už 0:3. Nána uhrala v Kolte prvý polčas bez gólov, nakoniec však odišla s prehrou 3:0. Strekov hral v Brutoch 0:0 ešte 13 minút pred koncom, lenže potom ho načala penalta a prehral 2:0. Zato Maňa prehrávala po prvom polčase v Radave 1:0, aby v ďalšom priebehu dvoma gólmi Lukáša Bocka otočila vývoj a triumfovala 1:2. Medzi kanoniermi „dvojky“ je v trojgólovom trháku Boris Bátora (12), ktorý si v nedeľu pripísal ďalší hetrik.

VII. LIGA MEVA OBFZ NOVÉ ZÁMKY - 12. kolo:

*Veľký Kýr – Čechy 6:2 (3:1)

Góly: B. Bátora 3 (3. z 11 m), M. Száraz, P. Malý, A. Kökényesi (11 m) – D. Urban, K. Kanyicska.

*Jatov – Šurany jun. 0:2 (0:0)

Góly: S. Černák, M. Timoránsky.

ČK: 86. A. Procháczka (Š).

*Jasová – Tvrdošovce B 2:0 (1:0)

Góly: M. Šimon 2.

*Gbelce – Štúrovo B 1:3 (0:2)

Góly: R. Dolák – M. Maslag, T. Andris, S. Flender.

*Kolta – Nána 3:0 (0:0)

Góly: M. Laktiš 2 (2. z 11 m), M. Kolečáni.