Gbelčania potrápili v dohrávke tretie Tvrdošovce B. Nána siahala v Mani po bode - VII. LIGA MEVA

• Uverejnené nedeľa, 06. november 2016, 14:21
  • Prečítané: 1725x

aaa-mana - jasova - gubric pavol

Brankár a zároveň predseda klubu v Mani Pavol Gubric inkasoval v dohrávke s Nánou dvakrát a jeho tím potom otočil výsledok v samom závere na 3:2. Foto mp

V 14-člennej siedmej lige MEVA zostalo odohrať už len dva odložené zápasy jesennej časti. V sobotňajšej dohrávke 11. kola privítalo béčko Tvrdošoviec Gbelčanov a v prvom polčase sa diváci gólu nedočkali. Po obrátke však domáci „pritvrdili“ (celkovo videli až 6 žltých kariet) a v 53. minúte sa dostali aj do vedenia. Gbelčania však dokázali za desať minút vyrovnať a všetko bolo otvorené. O tom, že všetky body zostanú v Tvrdošovciach rozhodol v 70. minúte svojim druhým gólom na 2:1 Igor Lakatoš.

V nedeľu predpoludním hostila v dohrávke 9. kola Maňa Nánu, ktorá prišla síce bez jediného náhradníka, no ktorá viedla po dvoch góloch svojho strelca Norberta Golána ešte päť minút pred koncom 1:2. Domáci potom vyrovnali a v predposlednej minúte stihli streliť vďaka dvojgólovému Lukášovi Bockovi aj víťazný gól na 3:2. Maňania si ziskom troch bodov trochu vylepšili jesennú bilanciu a bodovo sa dotiahli aspoň na siedme miesto. Náne utiekol bod pomedzi prsty a prezimuje tretia od konca len vďaka lepšiemu skóre.