Bezbodové Kmeťovo zastavilo nabitý Svätý Peter - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 24. august 2015, 07:41
  • Prečítané: 1341x

3liga 26kolo fkm levice ilic 1213Naši zástupcovia v III. lige doma zhodne iba remizovali, vo IV. lige vezú bod z Kalnej Šurany, no najväčšie prekvapenie sa zrodilo v V. lige v Kmeťove, kde bezbodový nováčik pokoril nabitý Svätý Peter.

III. LIGA ZÁPAD

3.kolo:

*FKM Nové Zámky – FKS Nemšová 0:0.

FKM: Hlavačka – P. Horáček, Ešek, Illés, Petráš, Kling, Lovska, Bombicz, Šušpanov (46. Fehervári), Švajda (73. Letko), Košút. Tréner A. Štefanka.

Vo vyrovnanom zápase narazili Novozámčania na kvalitného súpera a celých 90 minút nenašli recept na prekonanie jeho obrany. Po vlaňajšej katastrofálnej jeseni nezačal FKM najlepšie ani túto sezónu, veď na trávniku dosiaľ nezvíťazil.

*OTJ Palárikovo – TJ Gabčíkovo 2:2.

IV. LIGA JUHOVÝCHOD

3.kolo:

*Štúrovo – ČFK Nitra 2:0 (2:0), 2. Štugel, 11. Balog (11 m).

Štúrovčania mali ideálny vstup do zápasu, v 2.min otvoril gólový účet Štugel, v 11. pridal poistku z pokutového kopu Balog. Zaujímavosťou je, že v základnej zostave domácich nastúpili obaja tréneri – Bábsky aj Baranyai.

*Vlčany – Dvory 3:0 (2:0).

Hostí načal Zsebiho pokutový kop v 23.min, do šatne dostali aj druhý a potom už iba chytali zajaca za chvost. Pre Dvory to je prvá bodová strata v sezóne.

*Kalná – Šurany 0:0.

Súperi sa prísne strážili a gólových šancí veľa nebolo. Šurany obetavo bránili, no rozhodca im ukázal až štyri žlté karty. V súboji bez gólov uchmatli Šuranci Kalnej vôbec prvé body.

*Imeľ - Veľké Lovce 2:0 (0:0).

Hostia držali patový stav celý polčas, po ňom sa presadil Oršolík, ktorý vzápätí zahodil penaltu. Veľké Lovce dohrávali po vylúčení brankára Madarásza oslabené a dorazil ich T. Bacigál.

*Tvrdošovce – Kolárovo 1:3 (1:1), T. Benkó.

Domáci potrebovali potvrdiť privezené body a na hody začali dobre. V 35.min rozjasal publikum T. Benkó, lenže skúsené Kolárovo ešte do prestávky stihlo vyrovnať. Potom to bol boj o každú loptu, no šťastnejší odchádzali hostia.

V. LIGA VÝCHOD

3.kolo:

*Komjatice – Hurbanovo 1:0 (1:0), Mi. Marenčák.

Vyrovnaný zápas rozhodla exportná strela Mi. Marenčáka v 14.min, ktorý spoza šestnástky vymietol šibenicu a Pásztó nemal šancu zasiahnuť. Hostia mali dostatok času odpovedať, no vo finálnej fáze zlyhávali.

*Tekovské Lužany – Podhájska 4:2 (1:2), Nagy, R. Kovács.

Bezbodová Podhájska do polčasu najtesnejšie viedla, no po nej zapískal rozhodca pokutový kop a domáci vyrovnali. Záver patril Lužanom a Podhájska zostala bez bodov na dne.

*Kozárovce - Dolný Ohaj 5:2 (1:2),

Ohaj dokázal odpovedať na úvodný gól domácich ešte do prestávky hneď dvoma, lenže po obrátke prišla štvorgólová lavína Kozároviec.

*Bešeňov – Starý Tekov 3:0 (1:0), Ta. Varga 2 ( 1 z 11 m), Balogh.

Bešeňov šiel do vedenia v 29.min z penalty, hneď po zmene strán pridal dva rýchle zlepené góly a bolo vymaľované. Nováčik z Tekova prišiel o prvé body.

*Kmeťovo – Svätý Peter 1:0 (0:0), T. Vanya.

Domáci nováčik bol bez bodov a proti hlavnému ašpirantovi na postup sa mu nedávali veľké šance. Hviezdy v drese hostí si vylámali zuby na brankárovi Mrázovi a v 56.min Kmeťovo dokonca Vanyom strhlo víťazstvo na svoju stranu.

*Bánov – Activ Veľké Kosihy 1:0 (0:0), Hajtman.

Bánov nemal ani bod a potreboval sa uchytiť. Dlho sa však hralo bez gólov, až prišla 71.min a gólové vykúpenie vďaka Hajtmanovi.

I. LIGA ŽIEN

1.kolo:

*FC Union Nové Zámky – Baník Horná Nitra 4:0 (2:0), Horváthová 2, Stankovič, Koleničková.

Tabuľky: futbalnet.sk