V Šuranoch 3:0 v 26. minúte, „Lót“ – Dvory bez gólov - NAŠI V IV. LIGE

• Uverejnené pondelok, 12. október 2015, 07:01
  • Prečítané: 1134x

tvrdošovce 2V sobotu sa hralo pri Dunaji okresné derby, v ktorom si predposledné Tvrdošovce nepolepšili, pričom už v 25. minúte prehrávali 3:0. Šurany zase v 26. minúte viedli 3:0 a v tabuľke sú už druhé. V derby na „Lóte“ gól nepadol.

IV. LIGA JUHOVÝCHOD

10. kolo:

*Štúrovo – Tvrdošovce 3:0 (3:0), Bábsky 2, Balog.

Štúrovčania hrali druhýkrát po sebe na domácom štadióne a v okresnom derby privítali pri Dunaji predposledné Tvrdošovce. Tie však pôsobili odovzdane a domáci si v prvom polčase robili, čo chceli. Do útoku zavelil už v 7.min ich hrajúci tréner Tamás Bábsky (1:0), ktorý potom v 25.min stanovil aj konečný výsledok – 3:0. Medzitým sa zapísal Balog. Po obrátke hrali hostia obetavejšie a Molnár už neinkasoval.

*Šurany – Horné Obdokovce 3:0 (3:0), Gábriš, Janák, Tvrdoň (11 m).

V šlágri kola hostili štvrté Šurany tretieho, no ambiciózni hostia sa v Šuranoch poriadne ani nerozkukali a po polhodinke prehrávali 3:0, pričom otvárací gól dal Gábriš už v 6.min, no a výsledok pečatil z penalty Tvrdoň v 26.min. O všetky tri góly domácich sa postarali letné posily, ktoré sa do ŠK vrátili z hosťovaní.

*Veľké Lovce – Dvory 0:0.

V okresnom derby zápase sa stretli mužstvá z opačných pólov tabuľky, pričom namočení domáci potrebovali body ako soľ. Lenže v bráne hostí stál skvelý Ukrajinec Špak, ktorý nepustil za svoj chrbát nič, no a rovnako si viedol v domácej svätyni Madarász. Po bezgólovom rezultáte sa tak body delili a Dvory figurujú na treťom mieste, kým „Lót“ je tretí od konca.