Palárikovo prehralo piaty zápas v rade - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 19. október 2015, 10:41
  • Prečítané: 994x

palaeikovo 42Nové Zámky v sobotu prehrali dvojgólovým rozdielom v neďalekej Galante, no horšie dopadlo Palárikovo, ktoré prišlo o všetky body doma. ...a gólom v nadstavenom čase.

III. LIGA ZÁPAD

11. kolo:

*Slovan Galanta - FKM Nové Zámky 3:1 (2:1), Čeredničenko.

FKM: Rusznák – Illés, Ešek, Petráš, Bombicz, Lovska, Kling, Fehervári, Čeredničenko, Švajda, Košút (Šušpanov, F. Prúčny). Tréner Andrej Štefanka.

Po dvoch domácich víťazstvách nastupovali Novozámčania v psychickej pohode a skoro celý prvý polčas držali patový stav. Záver prvého dejstva však priniesol nevídaný vzruch pred oboma bránami a nechýbalo ani korenie. V 38.min otvoril gólový účet domáci Sukisa, dve minúty nato lovil Rusznák loptu zo svojej siete zásluhou Jansa po druhýkrát – 2:0. To však nebolo všetko, tesne pred prestávkou strelil svoj prvý novozámocký gól legionár Ilja Čeredničenko (2:1). Gól do šatne hostí povzbudil, no vyrovnať sa im nepodarilo. Naopak, v 73.min Sukisa svojim druhým gólom spečatil víťazstvo domácich. Potom si ešte arbiter zahral mariáš, keď za dve minúty ukázal Novozámčanom tri žlté karty.

*OTJ Palárikovo – Ctystal Lednické Rovne 0:1 (0:0).

OTJ: Balogh – Petrovič, Konopásek, Kubala, Kružlík, Farkaš, Janso, Krcho, Bočko, Sendrei, Vencel (Španír, Oravec, Letko). Tréner Martin Kobora.

OTJ ťahala hrozivú štvorzápasovú šnúru bez víťazstva s pasívnym skóre 14:4 (!) a od úvodných minút sa nebojácne zahryzla do „sklárov“. Tí však vyrukovali tradične so zabezpečenou obranou, ktorú sa domácim nepodarilo prekonať celých deväťdesiat minút. Keď sa už zdalo, že Palárikovo príde o ďalšie dva domáce body, „chudobnému“ aj z hrnca vykypelo a hostia v nadstavenom čase strelili krutý víťazný gól. „Meder“ prehral piaty zápas v rade (šiesty nevyhral) a je predposledný.

*Gabčíkovo vylúčili zo súťaže.

Slovenský Pohár Žien

2. kolo:

*Spartak Trnava - FC Union Nové Zámky 1:6 (0:5), Koleničková 2, Horváthová, Stankovič, Pálenčíková, Psotková.

Do semifinále postupuje Union.

(RED)

Na snímke:

Palárikovčanom (v žltom) sa vôbec nedarí, v 11. kole prehrali gólom v nadstavenom čase. Foto fa OTJ Palárikovo