Nové Zámky aj Palárikovo doma zhodne ratovali remízu 1:1 - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 11. apríl 2016, 08:57
  • Prečítané: 1571x

ašamorin - fkm Tibor ÓryNové Zámky doviezli pred týždňom bod, no v sobotu stratili doma s priemernými Lednickými Rovňami dva. Horšie je však na tom Palárikovo, ktoré na jar ešte nevyhralo a doma ratovalo tiež remízu 1:1.

III. LIGA ZÁPAD

23. kolo:

*FKM Nové Zámky – ŠK Crystal Lednické Rovne 1:1 (0:1), Ešek.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, P. Horáček, Petráš, E. Horáček, Tokar, Kurej, Fehervári, Bombicz, Košút (Lovska, Illés). Tréner Nikola Bukovič.

V súboji tabuľkových susedov sa mohli Novozámčania bodovo dotiahnuť práve na Lednické Rovne, no prvý polčas im vôbec nevyšiel. Nielenže sa nepresadili proti pozornej obrane „sklárov“, ale po polhodine hry inkasovali (32.min) a aj na prestávku odchádzali s jednogólovým mankom. V druhom polčase chytali zajaca za chvost, no dlho sa im to nedarilo. Až šesť minút pred koncom vyrovnal Ešek a domáci FKM zachránil aspoň bod.

*OTJ Palárikovo – DAC Dunajská Streda B/Vrakúň 1:1 (0:1), Kutiš.

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Farkaš, Kutiš, Švajlen, Zvončár, Letko, Janso, Marko, Gejdoš (Španír, Markusek, Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovo na jar ešte nevyhralo a ani proti „béčku“ ligistu nebolo favoritom. Keď sa už zdalo, že polčas skončí bez gólov, hostia strelili v 43.min gól do šatne a dostali sa na koňa. Druhé dejstvo bolo o urputnom boji „Mederákov“ o treťoligový život a aká-taká odmena prišla v 68.min, keď vyrovnal extopoľčanec Kutiš. Do konca zostávalo ešte dosť času, no gól už nepadol a Palárikovo si pripísalo bodík.