„Anglický“ týždeň: Nové Zámky dvakrát víťazne, Palárikovo dvakrát po bode - NAŠI V KRAJI

• Uverejnené pondelok, 16. máj 2016, 10:16
  • Prečítané: 1078x

fkm 222„Anglický“ týždeň zakončili Nové Zámky v sobotu v Dubnici, kde si po jednoznačnom výsledku 1:5 pripísali tretie víťazstvo v rade a sériu bez prehry tak natiahli už na osem zápasov. Palárikovčania hostili v nedeľu Komárno a hoci v prestávke viedli, pripísali si druhú remízu v týždni, už ôsmu v sezóne.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

29. kolo:

*MFK Dubnica nad Váhom - FKM NovÉ Zámky 1:5 (0:3), Kráľ 2, Kurej, Košút, vlastný.

FKM: Dovičovič – Poluch, Ešek, Petráš, Illés, Fehervári, Bombicz, Kurej, Lovska, Košút, Kráľ (Tokar, Vašek, Prúčny). Tréner Nikola Bukovič.

Dubnická omladina držala s Novozámčanmi krok iba prvých dvadsať minút, potom otvoril dlhý gólový účet Kráľ (22.min) a hostia v zápase dominovali. Za ďalších desať minút si dali domáci vlastný gól a v 36. uzavrel polčasový rezultát Kurej. Krátko po obrátke strelil svoj druhý gól Kráľ a v 62.min sa do streleckej listina zapísal aj najlepší strelec celej súťaže Košút – 0:5. Dubničania prekonali Dovičoviča až v poslednej minúte zápasu.

*Otj Palárikovo – KFC Komárno 1:1 (1:0), Kutiš.

OTJ: Frišo – Sipos, Petrovič, Rusinko, Farkaš, Letko, Janso, Zvončár, Švajlen, Kutiš, Gejdoš (Markusek, Šenk). Tréner Attila Czuczor.

Palárikovo doviezlo v strede týždňa plusový bod z Lednických Rovní, lenže na „Meder“ prišlo v nedeľu posilnené Komárno, ktoré v jarných odvetách šľape. Domácim vyšiel úvod a v 9.min ich poslal do vedenia čiperný Kutiš. OTJ potom držala jednogólový náskok až do konca prvého polčasu, no štyri minúty po prestávke vyrovnal krídelník fialových Faragó. Potom sa súperi snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, lenže brankári Frišo a aj expalárikovčan Balogh boli zakaždým na mieste.