Palárikovo zaznamenalo 19. prehru sezóny. Predposledné kolo už túto stredu - NAŠI V III. LIGE

• Uverejnené pondelok, 06. jún 2016, 10:17
  • Prečítané: 854x

a-prievidza - Palarikovo 2Palárikovo hralo v nedeľu vo Veľkých Ludinciach, kde zaznamenalo už 19. prehru sezóny. Nové Zámky mali hrať s Gabčíkovom, no to zo súťaže vystúpilo. Odohrať zostáva ešte dve kolá, to predposledné je na programe už túto stredu.

TIPOS III. LIGA ZSFZ

32. kolo:

*Družstevník Veľké Ludince - Otj Palárikovo 3:1 (1:0), Janso (11 m).

Na konci prvej štvrťhodiny hry poslal favorizovaných domácich do vedenia Varga, potom však brankár OTJ Frišo na dlhé minúty zatiahol roletu a v 60.min kapitán Janso dokonca z pokutového kopu vyrovnal. Stav 1:1 ale nevydržal ani celých 15 minút, keď Ludince po góle Dobiaša opäť tesne viedli. Palárikovo sa ešte pokúšalo aspoň vyrovnať, lenže dve minúty pred koncom ho dorazil Ahmad.

OTJ: Frišo – Petrovič, Rusinko, Šenk, Janso, Zvončár, Letko, Kutiš, Švajlen, Gejdoš, Španír (Hausleitner). Tréner Attila Czuczor.