V prvom kole domáce prehry Černíka a Michala, body vezie nováčik Podhájska B/Pozba aj Semerovo - VI. LIGA MEVA

• Uverejnené nedeľa, 07. august 2016, 21:22
  • Prečítané: 2121x

cernik - pozba 002V ouvertúre sezóny sa nezrodila ani jedna remíza a kolo patrilo – až na dve výnimky - domácim. Najväčšie prekvapenie sa zrodilo v Černíku, odkiaľ si vezie zaslúžene všetky body čerstvý nováčik Podhájska B/Pozba (1:3), no a doma neuspel ani Michal, kde zvíťazilo dokonca 1:4 Semerovo. Pozornosť sa sústredila do Zemného, ktoré si tentoraz dalo pozor na Trávničanov a vyprevadilo ich po presvedčivom víťazstve 5:2.

Posilnená Mužla sa natrápila s Vlkasom, ktorý pokorila 1:0 až gólom dve minúty pred koncom, keď Adama Kováčika prekonala letná posila Nikolas Csonka. V súboji expiatoligistov si poradil dvoma gólmi z prvého polčasu Bánov s Dolným Ohajom (2:0), Mojzesovo zase gólom starého harcovníka Mariána Hoppana porazilo najtesnejšie 1:0 Svodín a dokopy sa dal aj Hul, ktorý zdolal rozdielom triedy Rastislavice (3:0). Lipovej sa s Úľanmi v poslednom čase darí, tentokrát zvíťazila vysoko 5:2 a do streleckej listiny sa gólom na 4:2 zapísal aj 17-ročný Kristian Blaho. Strelcom prvého kola sa stal trojgólový Daniel Dobrý zo Zemného, dvakrát sa zapísali Róbert Kovács z Podhájskej B/Pozby a Lipovčan Ľubor Mrva.

VI. LIGA MEVA OBFZ NOVÉ ZÁMKY - 1. kolo:

*Zemné – Trávnica 5:2 (3:1)

Góly: 31., 73. s 77. Dobrý, 14. D. Nagy (11 m), 36. Sebestyéni – 20. Macek, 86. Hajtman.

*Černík – Podhájska B/Pozba 1:3 (1:2)

Góly: 10. Vitek – 19. a 50. Rób. Kovács, 43. Šárközi.

*Hul – Rastislavice 3:0 (1:0)

Góly: 14. M. Zrubec, 48. Pečimúth, 82. Horák.

*Lipová – Úľany n/Ž 5:2 (2:1)

Góly: 62. a 83. Mrva, 21. Mokráš, 30. Stacho, 80. Blaho – 24. Macek, 53. Kosiba (11 m).

*Michal n/Ž – Semerovo 1:4 (0:1)

Góly: 51. Mat. Oškerský – 45. L. Pristač, 46. Gubrica, 75. Koromház, 81. T. Pristač.

(MD)

Na snímke:

V zápase Černík – Podhájska B/Pozba (1:3) dal dva góly Róbert Kovács (v žltom). Foto md

Návrat k zápasu Černík – Podhájska B/Pozba prinesieme čoskoro.