Obsadenie č. 12

  • Kategória: ÚS - obsadenie R
  • Uverejnené piatok, 14. október 2016, 10:34
  • Prečítané: 1661x
VI. liga MEVA, 12. kolo, 23.10.2016 o 14.00 hod.  R AR1 AR2 DS
Podhájska "B - Úľany n./Ž.   sobota v Pozbe  Rečka Smreček  Suríni  DS
D. Ohaj - Vlkas  Dióši Sádovský  Póč
Bánov - Semerovo  POLENA Naďová  R DS
Černík - Rastislavice  Farkaš  Kukučka  DS
Mužla - Svodín  VÖRÖS     Velič  R Matej 
Lipová - Trávnica  Ágg  Slatárovič  R DS
Michal n./Ž. - Zemné  Szabo  MEŠTEROVÁ DS
Hul - Mojzesovo  Mešter  NOROVSKÝ  DS
         
         
         
         
VII. liga MEVA, 12. kolo, 23.10.2016 o 14.00 hod.        
Jatov - Šurany "B"
SKLENÁR R R DS
Kolta - Nána  LABAI Bathó  R DS
Gbelce - Štúrovo "B"  Suríni  R R V. Kukan
Jasová - Tvrdošovce "B"  Csepregi  Prešinský  R DS
Radava - Maňa  NAGY R R DS
V. Kýr - Čechy Tóth  Budinský  R Juhász
Bruty - Strekov  Sárai  R R DS
         
         
VIII. liga MEVA, 10. kolo, 23.10.2016 o 14.00 hod.        
K. Most - Belá  Ferenc       
Andovce - Dedinka  Meton       
Obid - Dubník  SMREČEK      
Komoča - Kamenica n./Hr.  SOVSKÝ      
Bardoňovo - Kamenín  Lakatos      
N. Vieska - voľno        
         
DORAST - VI. liga D U19, 12. kolo, 22.10.2016 o 14.00 hod.         
D. Ohaj - Rastislavice  Farkaš  Meton     
V. Kýr - Palárikovo  Sklenár Norovský     
Hul - Lipová   ODLOŽENÉ Szabo  Naďová     
Andovce - Bešeňov  Borkovič  Mešterová     
Jasová - Maňa  MEŠTER Slatárovič     
Gbelce - Podhájska   nedeľa o 11.30 hod.  Smreček  Suríni     
Kolta - voľno        
         
         
         
         
ŽIACI- IV. liga SŽ U15 sk. A, 12. kolo, 22.10.2016 o 11.30 hod. 
Bánov - Podhájska  Mešterová  Borkovič     
Černík - Úľany n./Ž.   ODLOŽENÉ Polena  R    
Michal n./Ž. - Trávnica  Kukučka  Lakatos     
Komjatice - Mojzesovo  13.00 hod.  VAJDA SÁDOVSKÝ     
V. Kýr - Vlkas   nedeľa o 11.30 hod. Budinský  Tóth     
D. Ohaj - Rastislavice  Meton  Farkaš     
         
ŽIACI- IV. liga SŽ U15 sk. B, 12. kolo, 22.10.2016 o 11.30 hod.         
Nána - Bešeňov  Tóth  Bathó     
Bíňa - Dvory n./Ž.  FERENC  CSEPREGI     
Bruty - V. Lovce   vo Svodíne 31.10.2016 /pondelok/ o 15.00 hod.  Mešter  R    
Kamenín - SDM Dominik N. Zámky    25.10.2016 /utorok/ o 15.30 hod.  CSEPREGI  R    
Čechy - Zemné   nedeľa o 14.00 hod. Sihoť NZ  SZKOKAN      
Strekov, Mužla - voľno        
         
         
         
         
Liga prípraviek Kornéla Salátu sk. A, 9. kolo, 22.10.2016 o 10.00 hod.        
V. Kýr - Maňa  Labai       
Tvrdošovce - Komjatice  Sós       
Kmeťovo - Hul   v Michali n./Ž.  Kukučka       
Radava - Bánov  Sovský       
Palárikovo - Šurany  Szabo       
Jatov - voľno        
         
         
         
         
         
         
         
Liga prípraviek Kornéla Salátu sk. B, 9. kolo, 22.10.2016 o 10.00 hod.         
SDM Dominik N. Zámky - SAVC N. Zámky  nedeľa o 10.00 hod. Priemstav NZ  VELIČ       
V. Lovce - Salka   ODLOŽENÉ Farkaš       
Union N. Zámky - Andovce   Sihoť NZ   08.30 hod.  Slatárovič       
Štúrovo - N. Vieska   nedeľa o 10.00 hod.  Csepregi       
N. Zámky "B" - Dvory n./Ž.   nedeľa o 10.00 hod. Sihoť NZ  Mešter       
         
         
         

Aktuálna Úradná Správa

07-06-2017

Aktuálna Úradná správa

MEVA 2016

obfz meva banner

Rozpis súťaží 2016/2017

RS OBFZ 1617
 

banner ZsFZ

banner SFZ

vizitka novaplast

logoIG
logo j4k