Obsadenie č. 13

  • Kategória: ÚS - obsadenie R
  • Uverejnené piatok, 21. október 2016, 20:17
  • Prečítané: 1481x
VI. liga MEVA, 13. kolo, 30.10.2016 o 14.00 hod.  R AR1 AR2 DS
Úľany n./Ž. - Bánov   sobota  Remeň Magdolen SKLENÁR Juhász
Mojzesovo - D. Ohaj  STREČKO Budinský Velič  DS
Trávnica - Michal n./Ž.  Polena  Meton NOROVSKÝ DS
Svodín - Lipová  Szabo  Csepregi Naďová  Juhász
Rastislavice - Mužla  Borkovič     Nagy  Sádovský  V. Kukan
Semerovo - Černík  Sklenár  Smreček  Sovský  DS
Vlkas - Podhájska "B"  Mešter  Vajda  Slatárovič  Matej
Zemné - Hul   19.11.2016 o 13.00 hod.  DS
         
         
VII. liga MEVA, 13. kolo, 30.10.2016 o 14.00 hod.        
Čechy - Šurany "B"   sobota  Suríni  DIOŠI  Matej
Tvrdošovce "B" - Radava   sobota  P. Šeben  Strečko  DS
Štúrovo "B" - Jasová   sobota  Farkaš  Sovský  DS
Nána - Gbelce   sobota  Csepregi  Ferenc  Bathó DS
Jatov - Bruty   10.30 hod.  Lakatos  Prešinský  DS
Maňa - V. Kýr   11.00 hod.  Kocsis  Tóth  DS
Strekov - Kolta  Suríni Lakatos Prešinský  Póč
         
         
VIII. liga MEVA, 11. kolo, 30.10.2016 o 14.00 hod.        
Kamenín - K. Most   sobota  Lakatos PREŠINSKÝ    
Kamenica n./Hr. - Bardoňovo  Ferenc  Bathó     
Dubník - Komoča    v Rúbani Labai  Mešterová    ĎATKO
Dedinka - Obid  Dióši       
N. Vieska - Andovce  Farkaš  KNIŽAT    
Belá - voľno        
         
         
DORAST - VI. liga D U19, 13. kolo, 29.10.2016 o 14.00 hod.         
Palárikovo - Hul  Mešterová  Mešter     
Rastislavice - V. Kýr  Szabo  BORKOVIČ    
Maňa - D. Ohaj  Budinský  Slatárovič     
Bešeňov - Jasová  Polena  Knižat     
Podhájska - Andovce  Naďová  Smreček     
Kolta - Gbelce  Tóth  Sádovský    
Lipová - voľno        
         
         
ŽIACI- IV. liga SŽ U15 sk. A, 13. kolo, 29.10.2016 o 11.30 hod. 
Úľany n./Ž. - V. Kýr   10.00 hod.   Prešinský  R    
Trávnica - Komjatice  Nagy  Štibrány     
Rastislavice - Michal n./Ž.  BORKOVIČ Szabo    
Vlkas - D. Ohaj  Slatárovič  Budinský     
Podhájska - Černík  Smreček  Naďová     
Bánov, Mojzesovo - voľno          
         
DOHRÁVKA        
ŽIACI- IV. liga SŽ U15 sk. A, 10. kolo, 30.10.2016 o 11.30 hod.        
Mojzesovo - D.Ohaj  Budinský Velič    
         
         
ŽIACI- IV. liga SŽ U15 sk. B, 13. kolo, 29.10.2016 o 11.30 hod.         
Zemné - Kemenín  Mešter  Mešterová     
V. Lovce - Čechy  D. Kukan R    
Dvory n./Ž. - Bruty  Sádovský  Tóth     
Bešeňov - Bíňa  Polena  Knižat     
Mužla - Strekov  Ferenc  Csepregi    
SDM Dominik N. Zámky, Nána - voľno        
         
         
Liga prípraviek Kornéla Salátu sk. A, 10. kolo, 29.10.2016 o 10.00 hod.        
Jatov - V. Kýr    odohrané     
Bánov - Palárikovo  Sovský       
Hul - Radava  NOROVSKÝ      
Maňa - Tvrdošovce   27.10.2016 /štvrtok/ o 15.30 hod.   Prešinský      
Komjatice - Kmeťovo   nedeľa  Labai       
Šurany - voľno        
         
         
         
         

Aktuálna Úradná Správa

07-06-2017

Aktuálna Úradná správa

MEVA 2016

obfz meva banner

Rozpis súťaží 2016/2017

RS OBFZ 1617
 

banner ZsFZ

banner SFZ

vizitka novaplast

logoIG
logo j4k