Obsadenie č. 21

  • Kategória: ÚS - obsadenie R
  • Uverejnené piatok, 27. marec 2015, 16:57
  • Prečítané: 1945x
20. kolo       05.04.2015  o 15.30 hod.
         
I. trieda R AR1 AR2 DS
Kmeťovo - Trávnica M. Sklenár Nagy Budinský Klein
Salka - Vlkas Galgóczy Velič Vajda Guliš
Hul - Semerovo Š. Sklenár Naďová Kukučka Boršányi
Mojzesovo - Zemné Labai KASÁŠ Zsembera Juhász
Úľany n./Ž. - Lipová Farkaš Mikula Kasnyík Ďatko
Rastislavice - Michal n./Ž. FERENCZI K. BIRKUS PROVODOVSKÝ V. KUKAN
Mužla - Čechy Vörös Szkokan A. Zemko Póč
Svodín - Maňa Szabo Ferenc Smreček Matej
         
II. trieda, 14. kolo, 05.04.2015 o 15.30 hod.         
R AR1 AR2 DS
Kolta - Tvrdošovce "B"   sobota o 14.30 hod. !!!
Labai Rozsnyó GALGÓCZY Ďatko
Nána - Bruty Lakatos HUSÁR R DS
Černík - N. Vieska Polena DOLNÍK TROSKOVIČ BAŇÁR
Bíňa - Jasová D. Kukan TOBĚRNÝ Prešinský DS
Gbelce - Palárikovo "B"   v N. Vieske !!! Matuška REMEŇ BATHÓ MARCI
Podhájska "B" - Strekov   sobota Farkaš Meton VÖRÖS Klein
         
III. trieda, 14. kolo, 05.04.2015 o 15.30 hod.  R      
Obid - Belá ROZSNYÓ      
K. Most - Štúrovo "B" ĎURČOVIČ      
Andovce - Komoča Borkovič      
Kamenica n./Hr. - Rúbaň METON      
Dedinka - Radava Sovský      
Jatov - voľno        
         
MO dorast, 16. kolo, 04.04.2015 o 15.30 hod.   
  R AR1    
Strekov - Bešeňov Lakatos Kukučka    
Nána - Maňa   01.05.2015 o 15.30 hod. R  R    
Hul - Semerovo Š. Sklenár Kasnyík    
Mužla - Lipová Ferenc Bathó    
Kolta - Salka   03.04.2015 /piatok/ o 14.00 hod. !!! Borkovič Smreček    
Podhájska - Černík Zsembera Matuška    
D. Ohaj - Mojzesovo Szabo Naďová    
         
MO žiaci sk. A, 13. kolo, 04.04.2015 o 13.00 hod.   
  R AR1    
V. Kýr - Rastislavice   12.00 hod. Polena A. Zemko    
Úľany n./Ž. - Komjatice M. Sklenár Sovský    
Palárikovo - Mojzesovo   !!! NEHRÁ SA !!!
R. Kocsis Vajda    
Bánov - voľno        
         
MO žiaci sk. B, 13. kolo, 04.04.2015 o 13.00 hod.   
  R AR1    
D. Ohaj - V. Lovce Naďová Szabo    
Michal n./Ž. - Vlkas D. Kukan Prešinský    
Trávnica - Podhájska   v Huli Kasnyík Š. Sklenár    
         
MO žiaci sk. C, 13. kolo, 04.04.2015 o 13.00 hod.   
  R AR1    
Čechy - Bešeňov   15.00 hod. Sihoť NZ  A. Zemko Polena    
Jasová - Zemné   13.00 hod. v nedeľu Sovský R    
Semerovo - Dvory n./Ž. Smreček Borkovič    
         
MO žiaci sk. D, 13. kolo, 04.04.2015 o 13.00 hod.   
  R AR1    
Bíňa - Strekov   v Strekove Kukučka Lakatos    
Gbelce - Bruty   v N. Vieske !!! Velič Budinský    
Mužla - N. Vieska Bathó Ferenc    
         
Liga PRÍPRAVIEK, 10. kolo, 04.04.2015 o 10.00 hod.  
       
Semerovo - Tvrdošovce    03.04.2015 /piatok/ o 11.00 hod. !!! Nagy      
Dvory n./Ž. - Šurany   02.04.2015 /štvrtok/ o 16.00 hod. !!! Lakatos      
V. Kýr - Čechy   NEHRÁ SA !!! Labai      
Komjatice - Michal n./Ž.   08.05.2015 /piatok/ o 16.00 hod. !!!  Troskovič      
 

Aktuálna Úradná Správa

07-06-2017

Aktuálna Úradná správa

MEVA 2016

obfz meva banner

Rozpis súťaží 2016/2017

RS OBFZ 1617
 

banner ZsFZ

banner SFZ

vizitka novaplast

logoIG
logo j4k