VV č. 28

  • Kategória: ÚS - VV
  • Uverejnené piatok, 01. júl 2016, 10:42
  • Prečítané: 513x

Úradná správa VV č. 28 zo dňa 01. júla 2016

 

UZNESENIE

                               zo zasadnutia Výkonného výboru ObFZ č. 28/2016

Dňa 01.07.2016 sa v Dvoroch nad Žitavou uskutočnilo riadne zasadnutie VV ObFZ, ktoré viedol jeho predseda Ing. Peter Kováč. Toto zasadnutie sa riadilo podľa schváleného programu.  

Prítomní: Peter Kováč, Ľuboš Marci, Zsolt Kukan, Gabriel Molnár, Bohumil Toběrný, Roman Ivan, Pavol Gubric, Silvester Matej, Erika Melišková, Marián Pecho, Miroslav Juhász, Vladimír Kukan, Viliam Riška

Ospravedlnení: Peter Buranský, Ladislav Kyselica, Ladislav Baňár

 

1./ VV ObFZ schválil:

a) výsledky súťaží ObFZ v súťažnom ročníku 2015/16 /JEDNOHLASNE/,

b) návrh termínovej listiny súťaží ObFZ pre súťažný ročník 2016/17 /JEDNOHLASNE/, 

c) zaradenie družstiev do súťaží ObFZ v súťažnom ročníku 2016/17 nasledovne /JEDNOHLASNE/:

VI. liga MEVA ObFZ NZ

1. TJ Lokomotíva Bánov
2. ŠK Termál Podhájska
3. OŠK Dolný Ohaj
4. FK Slovan Rastislavice
5. TJ Družstevník Michal nad Žitavou
6. ŠK Svodín
7. TJ AGRO Zemné
8. 1. FC Černík
9. TJ Družstevník Trávnica
10. OŠK Lipová
11. TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou
12. OFK Hul
13. ŠK Vlkas
14. FC Semerovo
15. OŠK Mojzesovo
16. TJ AC Mužla

VII. liga MEVA ObFZ NZ

1. OFK Kolta
2. FK Čechy
3. FC Veľký Kýr
4. ŠK Šurany "B"
5. ŠK Termál Podhájska "B"
6. MŠO Štúrovo "B"
7. OFK Maňa
8. ŠK Tvrdošovce "B"
9. FC Strekov
10. TJ Sokol Gbelce
11. ŠK Sokol Jasová
12. TJ Družstevník Bruty
13. ŠK Radava
14. OFK Jatov

VIII. liga MEVA ObFZ NZ

1. TJ OÚ Nána
2. ŠK Andovce
3. TJ Družstevník Komoča
4. TJ Družstevník Dubník
5. TJ Družstevník Obid
6. FK Slovan Dedinka
7. TJ FO Kamenica nad Hronom
8. FC Bardoňovo
9. TJ Nová Vieska
10. TJ Družstevník Belá
11. TJ Družstevník Kamenný Most
12. SC Kamenín

MLÁDEŽ

VI. liga U19 ObFZ NZ

1. ŠK Sokol Jasová
2. OTJ Palárikovo
3. OFK Kolta
4. TJ Družstevník Bešeňov
5. OŠK Dolný Ohaj
6. OŠK Lipová
7. OFK Hul
8. FC Veľký Kýr
9. OFK Maňa
10. FK Slovan Rastislavice
11. ŠK Andovce
12. TJ Sokol Gbelce
13. ŠK Termál Podhájska

IV. liga SŽ U15 ObFZ NZ

sk. A

1. TJ Družstevník Michal nad Žit.
2. FC Veľký Kýr
3. FC Komjatice
4. ŠK Vlkas
5. OŠK Mojzesovo
6. 1. FC Černík
7. TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou
8. TJ Lokomotíva Bánov
9. OTJ Palárikovo
10. FK Slovan Rastislavice
11. ŠK Termál Podhájska
12. OŠK Dolný Ohaj
13. TJ Družstevník Trávnica

sk. B

1. TJ AC Mužla
2. TJ OU Nána
3. FC Bíňa
4. SC Kamenín
5. FC Strekov
6. TJ Družstevník Bruty
7. FK Čechy
8. TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
9. FC Semerovo
10. SDM Dominik Nové Zámky
11. TJ AGRO Zemné
12. TJ Veľké Lovce
13. TJ Družstevník Bešeňov

LIGA PRÍPRAVIEK KORNÉLA SALÁTU

sk. A

1. ŠK Šurany
2. FC Veľký Kýr
3. ŠK Kmeťovo
4. OFK Maňa
5. OFK Hul
6. FC Komjatice
7. ŠK Radava
8. OFK Jatov
9. ŠK Tvrdošovce
10. OTJ Palárikovo
11. TJ Veľké Lovce

sk. B

1. ŠK Andovce
2. TJ Nová Vieska
3. TJ Salka
4. ŠAVC Nové Zámky
5. FKM Nové Zámky
6. SDM Dominik Nové Zámky
7. FC Bíňa
8. MŠO Štúrovo "B"
9. FC Union Nové Zámky
10. TJ Družstevník Dvory nad Žitavou

d) návrh nominačných listín R a DS pre súťažný ročník 2016/17 /JEDNOHLASNE/,

 
2./ VV ObFZ vzal na vedomie:
 
a) správy predsedov odborných komisií  o priebehu súťažného ročníka 2015/16 bez pripomienok: 
 ŠTK, DK, KR, OK, KMaŠF, TMK,
b) správu vedúceho KR - úsek DS o priebehu súťažného ročníka 2015/16 s pripomienkami,
c) správu predsedu ObFZ a aktuálnom dianí vo futbalovom hnutí (SFZ, ZsFZ)
 
2./ VV ObFZ ukladá:
a) predsedovi ŠTK povinnosť predložiť návrh Rozpisu súťaží 2016/17 na pripomienkovanie v lehote do 10.07.2016
 

Aktuálna Úradná Správa

07-06-2017

Aktuálna Úradná správa

MEVA 2016

obfz meva banner

Rozpis súťaží 2016/2017

RS OBFZ 1617
 

banner ZsFZ

banner SFZ

vizitka novaplast

logoIG
logo j4k